S5 Design Control - шаблон joomla Форекс
Новини

Стасів Володимир Орестович, радник з питань організаційного забезпечення, постійних комісій та депутатських фракцій, юрисконсульт виконавчого апарату районної ради.

Адреса: вул. Шевченка, 66, смт. Богородчани, 77700

Контактний телефон: (03471) 24199

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пpацює

 

Заступник  голови Богородчанської районної ради (з 27.11.2015 р).

     

Громадянство

 

громадянин України

     

Число, місяць і рік народження

 

28 лютого 1983 року

     

Місце народження

 

Івано-Франківська обл.‚ Богородчанський р-н‚ село Глибоке

     

Освіта

 

Повна вища‚ Інститут менеджменту та економіки “Галицька академія”‚ 2004 р.‚ “Фінанси”  (спеціаліст з фінансів). Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2005 р., “Державна служба” (магістр)

     

Науковий ступінь, вчене звання

 

не має

     

Володіння мовами

 

українською‚  російською – вільно, англійською - читає і перекладає зі словником

     

Нагоpоди, почесні звання

 

не має

     

Прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування

 

27.11.2015  р.

     

Ранг посадової особи місцевого самоврядування

 

8 ранг (27.11.2017 р.)

     
     

Депутат ради

 

депутат  Глибоківської сільської ради  2006-2015  років, з листопада 2015 року депутат Богородчанської районної ради 7-го скликання

Стягнення

 

(не має)

     

Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь

11.2005 до 10.2006

 

Провідний спеціаліст архівного відділу Богородчанської райдержадміністрації

10.2006 до 05.2007

 

Провідний спеціаліст відділу будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку управління  будівництва, архітектури  та житлово-комунального господарства  Богородчанської  райдержадміністрації

05.2007 до 11.2015

 

Контролер-ревізор контрольно-ревізійного відділу в Богородчанському районі, головний контролер-ревізор контрольно-ревізійного відділу в Богородчанському районі, головний державний фінансовий інспектор сектору контролю в  Богородчанському районі Тисменицької міжрайонної державної фінансової інспекції

11.2015 - до цього часу

 

Заступник  голови  Богородчанської районної ради

     
       

Пpацює

 

Голова Богородчанської районної ради ( з 26.11.2010 р).

     

Громадянство

 

громадянин України

     

Число, місяць і рік народження

 

25 вересня 1959 року

     

Місце народження

 

Івано-Франківська обл.‚ Богородчанський р-н‚ село Молодків

     

Освіта

 

Середня технічна (старий термін)‚ Київський технікум електронних приладів‚ 1979 р.‚ виробництво електронних пристроїв (технік-технолог)

     

Науковий ступінь, вчене звання

 

не має

     

Володіння мовами

 

українською‚ російською - вільно; німецькою - читає і перекладає зі словником

     

Нагоpоди, почесні звання

 

не має

     

Прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування

 

26.11.2010 р.

     

Ранг посадової особи місцевого самоврядування

 

5 ранг (08.12.2014 р.)

     
     

Депутат ради

 

Депутат Богородчанської районної ради 1-го, 2-го,  3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го  демократичного скликання

     

Стягнення

 

(не має)

     

Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь

     

11.1978 до 03.1979

 

Проходження практики на посаді наладчика технологічного обладнання по другому розряду в цеху № 12 заводу ”Позитрон”; м. Івано-Франківськ

07.1979 до 06.1981

 

Служба в рядах Радянської Армії; Республіка Афганістан

08.1981 до 03.1983

 

Майстер участку ПСУ в цеху № 14‚ диспетчер в цеху № 14‚ майстер цеху № 14 заводу ”Позитрон”; м. Івано-Франківськ

02.1984 до 11.1987

 

Зборщик обмоток трансформаторів по четвертому розряду‚ слюсар-ремонтник по четвертому розряду в цеху № 22‚ інженер-метролог в цеху № 22 Солотвинського філіалу Івано-Франківського заводу  “Геофізприлад”; селище Солотвин

11.1987 до 11.2010

 

Слюсар КВПіА компресорної станції № 7 по п’ятому розряду Богородчанського управління магістральних газопроводів; селище Богородчани

11.2010 – до цього часу

 

Голова Богородчанської районної ради

     
 

Тел./ф.: (03471) 2-41-99

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса:

вул.Шевченка, 66

смт.Богородчани,

Богородчанський р-н,

Івано-Франківська обл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хто має право на безоплатного адвоката?

1. Особи, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення (працездатні особи – 1450 грн., непрацездатні особи - 1130 грн., діти
до 6 років – 1228 грн., діти від 6 до 18 років – 1531 грн.).
Додаткові документи: довідка про склад сім’ї, довідка про доходи кожного члена сім’ї за останні 6 місяців, довідка про перебування на обліку в центрі зайнятості та проведені виплати, довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи – для фізичних осіб підприємців та самозайнятих осіб.
2. Інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (менше 2260 грн.). Інші доходи осіб визнаних в установленому порядку інвалідами, не враховуються.
Додаткові документи: пенсійне посвідчення або посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги, або довідка медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про встановлення інвалідності; довідка про розмір пенсії або довідка про розмір соціальної допомоги, що призначається замість пенсії.
3. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї.
Додаткові документи: документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі); реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, безпритульної дитини, дитини, яка може стати або стала жертвою насильства в сім'ї (за наявності);рішення про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; заява або повідомлення про вчинення насильства в сім’ї або реальну загрозу його вчинення, складені в довільній формі – у разі звернення до місцевого центру законних представників дітей, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї; спеціальна картка обліку факту вчинення насильства в сім’ї (за наявності);
4. Особи, на яких поширюється дія Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту". Додаткові документи: довідка про звернення за захистом в Україні; рішення про задоволення/ відхилення/залишення без розгляду скарги на рішення органу міграційної служби про відмову в прийнятті заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, або про відмову в оформленні документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту (у разі наявності).
5. Ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", стосовно питань, пов’язаних з їх соціальним захистом.
Додаткові документи: посвідчення встановленого зразка.
6. Особи, які мають особливі заслуги (особи, нагороджені орденом Героїв Небесної Сотні, Герої Радянського Союзу, повні кавалери ордена Слави, особи, нагороджені чотирма і більше медалями "За відвагу", а також Герої Соціалістичної Праці, удостоєні цього звання за працю в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, особи, які мають звання «Мати-героїня», матері, які народили п’ятеро і більше дітей і виховали їх до 6-річного віку) та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною (Герої Соціалістичної Праці, Герої України та повні кавалери ордена Трудової Слави), стосовно питань, пов’язаних з їх соціальним захистом. Ветерани праці та діти війни, не є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу.
Додаткові посвідчення встановленого зразка.
7. Особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань, стосовно питань, пов’язаних з їх соціальним захистом. Додаткові документи: посвідчення жертви нацистських переслідувань, встановленого зразка.
8. Особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи.
Додаткові документи: ухвала суду про відкриття провадження у справі про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною.

9. Особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку.
Додаткові документи: паспорт або інший документ, що посвідчує особу суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу; реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу; документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі) – у разі наявності; копія ухвали суду про відкриття провадження у справі.
10. Особи, реабілітовані відповідно до законодавства України, стосовно питань пов’язаних з реабілітацією.
Додаткові документи: посвідчення про право на пільги реабілітованих.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання
на оприлюднення на веб-сайт

по Богородчанській районній раді


ГОЛОВЧУК Михайло Михайлович, голова Богородчанської районої ради.
Члени сім’ї декларанта: дружина - Головчук Г.М., дочка - Головчук Т.М., дочка - Головчук-Дмитришин О.М.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 150372 грн., зокрема,
заробітна плата – 93504 грн., інші види доходів -56868 грн., з них пенсія-55993 грн, разова грошова допомога учаснику бойових дій - 875 грн. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 53330 грн.
У власності декларанта є квартира загальною площею 19,6 м.кв., у користуванні - земельна ділянка загальною площею 500 м.кв.
У власності членів сім’ї декларанта є квартира загальною площею 58,9 м.кв.


СЕМКІВ Ігор Романович, заступник голови Богородчанської районної ради.
Члени сім’ї декларанта: батько - Семків Р.І., мати-Семків О.О.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 50601 грн., зокрема,
заробітна плата - 50601 грн. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 45199 грн., з них заробітна плата-37599 грн., дивіденди, проценти-3175 грн., допомога по безробіттю-3642 грн., дохід від передачі в оренду (строкове володіння та/або користування) майна-783 грн.
У власності декларанта є земельні ділянки загальною площею 2571 м.кв.
У власності членів сім’ї декларанта є житловий будинок загальною площею 110 м.кв., земельні ділянки-загальною площею 39435 м.кв.
У власності декларанта є легковий автомобіль DAE WOO Lanos TF 696, 1598 см.куб., 78 кВт. 2007 року випуску.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Іваниківській сільській раді

ВАСИЛИК Михайло Михайлович, Іваниківський сільський голова
Члени сім’ї декларанта-дружина Василик І.М.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 47718 грн.
зокрема заробітна плата – 44571 грн., пенсія – 3147 грн.
У власника декларанта є житловий будинок загальна площа – 84 кв.м.
Земельна ділянка в користуванні 33736 кв.м.
У власності декларанта є автомобіль ЗАЗ Lanos TF69YO P.І. 1498 – 2011 року випуску.


КОВТИК Галина Зіновіївна, секретар Іваниківської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта – чоловік Ковтик Л.Я.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 37785 грн. зокрема заробітна плата – 37486 грн., інші види доходу – 389 грн.
У власника декларанта є житловий будинок загальна площа – 110 кв.м.
Земельна ділянка в користуванні – 12300 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Бабченській сільській раді

Андріїв Ігор Васильович, Бабченський сільський голова 02.11.1972 року народження.
Члени сім”ї декларанта: дружина – Андріїв Оксана Миколаївна, 1974 р. н., син – Андріїв Олег Ігорович, 1999 р. н.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить - 69 600 грн., зокрема заробітна плата - 62 697 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 86975 грн.
У власності (користуванні) декларанта є житловий будинок загальною площею 127 м. кв., земельна ділянка – 12334 м. кв.
У власності (користуванні) членів сім’ї декларанта є земельна ділянка площею 4530 м. кв.
Транспортні засоби що перебувають у власності: автомобіль ВАЗ 21214 , 2006 р. в., ВАЗ 21213, 1997 р. в.
Транспортні засоби що перебувають у власності членів сім’ї декларанта: ВАЗ 2121, 1983 р. в.
Сума коштів на рахунку у банку – 204 грн.

Мартинюк Марія Василівна, секретар Бабченської сільської ради 04.07.1974 року народження.
Члени сім”ї декларанта: чоловік – Мартинюк Степан Васильович, 1971 р. н., дочка – Мартинюк Марія Степанівна, 1998 р. н.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить - 31 234грн., зокрема заробітна плата –31 234грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 31 234 грн.
У власності (користуванні) декларанта є житловий будинок загальною площею 56 м. кв., земельна ділянка – 1100 м. кв.
У власності (користуванні) членів сім’ї декларанта є земельна ділянка площею 7000 м. кв.


Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт по Богрівській сільській раді


САВИН Іван Михайлович, Богрівський сільський голова.

Члени сім’ї декларанта: дружина - Савин В.П.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 58570 грн., зокрема, заробітна плата - 55395 грн., дивіденди - 3175 грн.
У власності (користуванні) декларанта є житловий будинок загальною площею 124 кв.м., житловий будинок площею 84, 3 кв.м., земельна ділянка – 18 495 кв.м².


КРАСІЛИЧ Марія Василівна, секретар Богрівської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта: немає
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить –19242грн., зокрема, заробітна плата-12754 грн., матеріальна допомога 5357грн., інші види доходів –1131грн.
У власності (користуванні) декларанта є житловий будинок загальною площею 90 м², земельна ділянка – 13133 м².

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт
по Глибоківській сільській раді

СРІБНЯК Віталій Миколайович, Глибоківський сільський голова
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 20061,28 грн, володіє житловим будинком загальною площею 196 кв.м , земельною ділянкою під забудовою 1651 кв.м. Одружений –дружина Срібняк Єлізавета Степанівна, загальна сума сукупного доходу членів сім’ї складає 35985,56 грн.
Срібняк Ю.В - 07.08.2006 р.н – син , Срібняк М.В. - 09.01.2013р.н –дочка ,Срібняк П.В. - 20.01.2015 р.н.- син .

ДЕМ’ЯНЮК Тетяна Ярославівна, секретар Глибоківської сільської ради
Загальна сума сукупного доходу за 2015 рік складає 68026,37грн .Одружена – чоловік Дем’янюк Василь Васильович володіє земельною ділянкою під забудову 1700кв.м,земельною часткою пай -6800кв.м,житловим будинком 223,3 кв.м ,загальна сума сукупного доходу за 2015р складає -8211,07 грн.
Дем’янюк А.В. –дочка , Дем’янюк М.В.-син , Дем’янюк Я.В – син.

Відомості зазначені в деклараціях за 2015 рік для надання на оприлюднення на веб-сайт по Грабовецькій сільській раді

Варцаб’юк Олександра Миколаївна, Грабовецький сільський голова.

Члени сім’ї декларанта: Чоловік - Варцаб’юк М.П., син - Варцаб’юк І.М., син - Варцаб’юк М.М., дочка - Варцаб’юк М.М., син - Варцаб’юк П.М.
Загальна сума доходу декларанта становить – 81 358 грн. в тому числі : заробітна плата – 4 955грн., матеріальна допомога – 40 585 грн., допомога по безробіттю – 7 669грн., субсидія – 2 8149 грн.
Загальна сума доходу членів сім’ї – 29 001 грн, в тому числі: заробітна плата – 23 389 грн., стипендія 5 612 грн.
У власності декларанта є житловий будинок площею 240 кв.м., земельна ділянка – 5800 кв.м.
У користуванні декларанта є автомобіль Volkswagen Sharon 2000 року.

Боднарук Ірина Леонідівна, секретар Грабовецької сільської ради.

Загальна сума доходу декларанта становить - 52 989 грн., в тому числі: заробітна плата – 43 049 грн., матеріальна допомога – 1 886 грн., дохід від передачі в оренду (строкове володіння та/або користування) майна – 1 591 грн., інші види доходів – 6 463 грн.
У власності декларанта є житловий будинок 101,3 кв.м., земельні ділянки загальною площею 1.79 га.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання
на оприлюднення на веб-сайт

по Гутівській сільській раді

ГУТНИК Іван Андрійович Гутівський сільський голова
Члени сім’ї декларанта: дружина: Гутник Валентина Іванівна, дочка: Гутник Тетяна Іванівна
Загальна сума сукупного доходу,гривні у т.ч. 849105, з них дохід від провадження підприємницької діяльності 795337 грн; пенсійні виплати 10685грн
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї: - 8681 грн
Майно , що перебуває у власності декларанта : земельні ділянки загальною площею 1.20 га, які знаходяться в селі Гута ; 0.60 га , яка знаходиться в селі Пороги, житловий будинок 398 кв.м. який знаходиться в селі Гута .
У членів сім’ї декларанта : квартира 38.2 кв.м в м. Івано-Франківськ.


ЄЛІЗАРОВА Валентина Анатоліївна, секретар Гутянської сільської ради
Члени сім’ї декларанта: Дочка Єлізарова Алла Григорівна
Загальна сума сукупного доходу, гривні у т.ч. 79443, з них заробітна плата 73023; матеріальна допомога 6420
Майно , що перебуває у власності декларанта : земельні ділянки загальною площею 0.9493 га, які знаходяться в селі Гута ; житловий будинок 320 кв.м. який знаходиться в селі Гута .
У членів сім’ї декларанта майно відсутнє.

Відомості зазначені в декларації за 2015 рік для подання на оприлюднення на вебсайті:

ВОЛОЧІЙ Микола Степанович, Дзинячський сільський голова
Члени сім’ї декларанта: дружина Волочій Світлана Василівна.

Загальна сума сукупного доходу: 105 769,0 грн. в т. ч.: заробітна плата – 53 503,0 грн., матеріальна допомога – 5 817,0 грн., пенсійні виплати – 46 449,0 грн.,
Відомості про нерухоме майно: земельна ділянка – 7 058,0 м2; житловий будинок –135,0 м2;
Відомості про транспортні засоби: автомобіль ВАЗ – 21013,1200, 45, 1984 р.в.; автомобіль ВАЗ – 21063, 1300, 47, 1989р.в.;
Відомості про транспортні засоби, що перебувають в сім’ї декларанта: автомобіль VW «Джетта», 1300, 47, 1986р.в.
Відомості про вклади в банках: сума коштів вкладених у звітному році – 30 600,0 грн.


МАКСИМІВ Василь Іванович, секретар Дзвиняцької сільської ради
Члени сім’ї декларанта: дружина Максимів Марія Дмитрівна, син - Максимів Любомир Васильович.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить: 57 177,0 грн. в т. ч.: заробітна плата – 52 462,0 грн. матеріальна допомога – 4 715,0 грн.
Сума одержаного доходу сім’ї декларанта:
• пенсійні виплати дружини – 15 866,0 грн.
Відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності сім’ї декларанта:
• земельна ділянка – 800,0 м2;
• житловий будинок – незавершене будівництво;
Відомості про транспортні засоби, що перебувають в сім’ї декларанта:
• автомобіль Шкода «Фабія», 1600, 2008р.в.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Жураківській сільській раді

БАБЧУК Марія Василівна, Жураківський сільський голова.
Члени сім’ї декларанта: чоловік Бабчук Федір Дмитрович.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 86 492грн., зокрема, заробітна плата – 65984грн., інші види доходів - 20508грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 18367 грн., зокрема, інші види доходу 18367 грн
У власності декларанта є житловий будинок - 165 кв.м, земельна ділянка
1250 кв.м.
Транспортні засоби, що перебувають у власності членів сім’Ї: автомобіль
Форд -1.6,1988 р.випуску.


Попович Наталія Василівна, секретар Жураківіської сільської ради
Члени сім’ї декларанта: Члени сім’ї декларанта: чоловік Попович Юрій Іванович
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 5210 грн., зокрема, заробітна плата 5210 грн
У власності декларанта є земельна ділянка - 2500 кв.м

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт
по Кривецькій сільській раді

ГРИНІШАК Василь Іванович, Кривецький сільський голова
Члени сім'ї декларанта: батько - Гринішак І.І., мати – Гринішак І.Й.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 14062грн.
Майно, що перебуває у власності членів сім'ї декларанта:
Земельні ділянки – с.Кривець, Богородчанського р-н., заг. площа 0,56 га.
Житлові будинки - с.Кривець, Богородчанського р-н., Грушевського,4, заг. площа 224кв.м.
Транспортні засоби, перебуває у власності членів сім'ї декларанта:
Автомобіль – ВАЗ 2110;1.5л., 2001р.


ЦЬОМКО Оксана Степанівна, секретар Кривецької сільської ради.
Члени сім'ї декларанта: чоловік – Цьомко А.І., дочка – Цьомко А.А.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 24596 грн..
Загальна сума сукупного доходу членів сім'ї - 4133 грн.
Майно, що перебуває у власності декларанта: житловий будинок загальною площею 80,7кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Кричківській сільській раді

Струк Дмитро Михайлович – Кричківський сільський голова
Члени сім´ї декларанта: дружина- Струк Галина Михайлівна.
Загальна сума сукупного доходу декларанта – 62 764 грн.,
зокрема заробітна плата – 54 253 грн.
Інші види доходів – 8 511 грн.
У власності декларанта земельна ділянка площею 11380 кв.м.,
У власності декларанта квартира загальною площею 29.77 кв.м.,

Загальна сума сукупного доходу членів сім´ї - 24 096 грн.,
зокрема пенсійні виплати - 24 096 грн.
У власності членів сім´ї декларанта земельна ділянка площею
6433 кв.м.
У власності членів сім´ї декларанта квартира загальною площею
29.77 кв.м.,


Луканюк Ганна Федорівна – секретар Кричківської сільської ради
Загальна сума сукупного доходу декларанта – 45 770 грн.,
зокрема заробітна плата - 37.204 грн.
Інші види доходів - 8 566 грн.
У власності декларанта земельна ділянка площею 11600 кв.м.,
У власності декларанта житловий будинок загальною площею
81.6 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання
на оприлюднення на веб-сайт

по Луквицькій сільській раді


Ілемський Володимир Степанович, Луквицький сільський голова
Члени сім’ї декларанта, дружина - Ілемська О.В.
Загальна сума сукупного доходу декларанта 77 253 грн., зокрема заробітна плата 77053 грн., матеріальна допомога 200 грн.
В користуванні є майно 1/2житлового будинку, в c.Луквиця площею 48 кв.м., господарські будівлі площею85 кВ.м., гараж площею 42 кв.м.
Земельні ділянки площею 8000 кв.м.
Члени сім»ї декларанта – сума сукупного доходу 26 322 грн., зокрема заробітна плата 26 322 грн.
У власності є автомобіль « Опель Аскона» 87 р.в. 1600 куб.см.


Паращук Мирослава Дмитрівна, секретар виконкому Луквицької сільської ради
Члени сім»ї декларанта, чоловік – Паращук М.В.
Загальна сума сукупного доходу декларанта 24 552 грн. .зокрема заробітна плата 23 791 грн., матеріальна допомога 761 грн.
Житловий будинок в с.Луквиця зпагальною площею 120 м.кв. Земельні ділянки площею 23 300 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт по Манявській сільській раді

Монастирецький Володимир Іванович, Манявський сільський голова
Члени сім’ї декларанта: син - Монастирецький П.В.
Загальна сума сукупного доходу, гривні - 12203.93грн., зокрема заробітна плата – 9076,93грн., матеріальна допомога – 3127грн..
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї - 8082,60грн., інші види доходу 8082.60грн.
Земельні ділянки загальна площа - 1000 кв.м.
- 553 кв.м
Житлові будинки - 48,1 кв.м.
Квартири - 74,9 кв.м
Автомобілі легкові Mitsubishi ovtlander 2360 рік випуску 2008.
Інші засоби Мотоцикл Іж 49

Ломович Марія Іванівна, секретар Манявської сільської ради
Члени сім’ї декларанта Син Ломович Василь Васильович, дочка – Ломович Х.В.
Загальна сума сукупного доходу, гривні - 51887грн, зокрема, заробітна плата – 43814грн., матеріальна допомога - 4915грн, інші види доходів - 3156грн
Земельні ділянки загальна площа - 300 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання
на оприлюднення на веб-сайт

по Марківській сільській раді


МАНДЗЮК Василь Михайлович, Марківський сільський голова.
Члени сім’ї декларанта: дружина – Мандзюк М.М., дочка – Мандзюк В.В.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 29734грн., зокрема,
заробітна плата – 29734 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 8981грн. зокрема заробітна плата – 5949грн., допомога по безробіттю – 3032 грн
У власності декларанта є автомобіль NISSAN PRIMASTAR 2.0. VOLKSWAGEN Passat 1.6


ЖИДУН Марія Михайлівна, секретар Марківської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта: чоловік – Жидун В.В.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 46912 грн., зокрема,
заробітна плата - 46912 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 16587 грн., з них заробітна плата - 16587 грн.
У власності членів сім’ї декларанта є земельні ділянки загальною площею 3500 м.кв., житловий будинок площею 143 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт 

Волочій Руслан Михайлович – голова Монастирчанської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта: дружина – Волочій Н.Б.
Загальна сума доходу декларанта становить 50916,74 грн., зокрема заробітня плата – 50916,74 грн.
Загальна сума доходу членів сім’ї декларанта становить 0 грн.
У власності ( користуванні) декларанта є житловий будинок 72 кв.м., земельна ділянка -5400 кв.м., господарські будівлі і споруди - 35 кв.м.

Латишевська Ірина Ярославівна – секретар Монастирчанської сільської ради
Члени сім’ї декларанта: чоловік – Латишевський В.М., син – Латишевський М.В., син – Латишевський А.В.
Загальна сума доходу декларанта становить 93251 грн, зокрема заробітна плата - 51959 грн., інші види доходів – 41292 грн, з них одноразова допомога при народженні - 14415грн., державна соціальна допомога дітям-інвалідам – 1762грн., субсидія – 19215грн., благодійна допомога на лікування дитини -5900грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї декларанта становить 50353 грн, зокрема заробітна плата – 38636 грн., інші види доходів – 11717 грн , з них державна соціальна допомога дітям-інвалідам – 9717грн., благодійна допомога на лікування дитини -2000грн.
У користуванні декларанта є житловий будинок – 121кв.м., земельна ділянка – 4500 кв.м., господарські будівлі та споруди – 81 кв.м.
У власності членів сім’ї декларанта є земельна ділянка – 1018 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт по Підгірській сільській раді

Міщук Наталія Михайлівна, Підгірський сільський голова
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 75322грн., зокрема - в т.ч. заробітна плата - 72822грн., допомога - 2500грн.
у власності декларанта є земельна ділянка площею 2496м.кв.

Олексин Олександра Михайлівна, секретар Підгірської сільської ради
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 44979грн., зокрема - в т.ч. заробітна плата - 22071грн., інші види доходів - 22908грн.
Члени сім’ї: син – Василюк Ю.Р.,2005р.н., Василюк В.Р..2006р.н.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт по Порогівській сільській раді

Пінчак Параска Дмитрівна, Порогівський сільський голова
Члени сім’ї декларанта: чоловік Пінчак Михайло Дмитрович, Дочка Пінчак Анна Михайлівна.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 69321 грн., зокрема,
заробітна плата –69 321грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 98764 грн., зокрема, заробітна плата 98764
У власності декларанта є житловий будинок- 110 кв.м,земельна ділянка
13648 кв.м.Будункевич Галина Іванівна, секретар Порогівської сільської ради

Члени сім’ї декларанта: дочка - Будункевич М.Я.
Загальна сума сукупного доходу декларанта:50290грн; зокрема заробітна плата – 38748, інші види доходів - 11542 грн;
У користуванні декларанта є земельна ділянка розміром - 2000 кв. м.;
Відомості про фінансові зобов’язання: утримання майна: 4 грн.
Погашення основної суми позики (кредиту) 23992 грн.
Погашення суми процентів за позикою (кредитом) 304 грн.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Похівській сільській раді


ОСТАПЧУК Микола Володимирович, Похівський сільський голова
Члени сім’ї декларанта-дружина Остапчук О.В., дочка – Остапчук Н.М., син – Остапчук С.М.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 27901 грн.
зокрема заробітна плата – 5993 грн., пенсія – 3991 грн., матеріальна допомога – 2700 грн., дохід від передачі в оренду – 3453 грн., субсидія – 11764 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 20200 грн., зокрема заробітна плата – 16268 грн., інші види доходів – 3932грн з них стипендія – 3932 грн.

У власника декларанта є житловий будинок загальна площа – 89 кв.м.
земельна ділянка в користуванні 47500 кв.м.
У власності членів сім’ї декларанта є житловий будинок – 57.75 кв.м., земельна ділянка – 3500 кв.м.

ГАРАСИМОВИЧ Вікторія Романівна, секретар Похівської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта – чоловік Гарасимович П.М., син – Гарасимович М.П.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 30462 грн., зокрема заробітна плата –22362 грн., щомісячна одноразова допомога при народженні першої дитини – 8100 грн.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік,

для оприлюднення по Раковецькій сільській раді

Відомість про доходи сільського голови Вінтоняка Ігора Богдановича за 2015 рік


Вінтоняк Ігор Богданович – 02.08.1979р.народження

Паспорт серія СС №011802 і.н. 2906811031
Місце проживання : село Раковець вул.Стефаника 23

Загальна сума сукупного доходу : 55990 грн в т. ч.
Заробітна плата : 55990 грн
Відомість про нерухоме майно: квартира в смт Богородчани загальною площею 89 кв.м.
Відомість про транспортні засоби: автомобілі легкові ВАЗ 2107 1,5 куб.см. 2001 року
ВАЗ 21099 1,5 куб см. 2007 року
Дружина Вінтоняк Мар»яна Василівна
Загальна сума сукупного доходу : 47839 грн. в т. ч.
Заробітна плата : 40339 грн.
Інші види доходів: 7500 грн.

Відомість про доходи секретаря сільської ради Пилипчук Наталії Орестівни за 2015 рік

Пилипчук Наталія Орестівна – 26.06.1981 року народження

Паспорт серія СЕ №410603 і.н. 2976225160
Місце проживання: с. Раковець вул.Стефаника 65

Загальна сума сукупного доходу : 58894 грн в т. ч.
Заробітна плата : 43414 грн
Інші види доходів: 15480 грн.
Відомість про нерухоме майно: земельна ділянка 0,12 га с.Раковець

Чоловік: Пилипчук Андрій Іванович
Загальна сума сукупного доходу : 40123 грн. в т. ч.
Пенсійні виплати та інші види доходів: 40123 грн.
Відомість про нерухоме майно: службова квартира в смт Солотвин вул. В.Стуса 88а/3 загальною площею 50 кв.м.

Відомості , зазначені в деклараціях за 2015 рік,

для  оприлюднення по Росільнянській сільській раді


ПАСІЧНЯК Ігор Петрович, сільський голова Росільнянської сільської ради
Члени сім’ї декларанта: дружина – Пасічняк Г.Д.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 88000 грн., зокрема,
заробітна плата – 86841 грн., матеріальна допомога – 1159 грн. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 37845 грн., з них заробітна плата – 37845 грн.
У власності декларанта є квартира загальною площею 19,6 кв.м., житловий
будинок загальною площею 50 кв.м., у користуванні – земельна ділянка загальною площею 3500 кв.м.
У власності членів сім’ї декларанта є квартира загальною площею 19,6 кв.м.

МЕЛЬНИК Валентина Володимирівна, секретар Росільнянської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта: чоловік – Мельник Т.М., син – Мельник В.Т., син – Мельник О.Т., син – Мельник Т.Т.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 35738 грн., зокрема, заробітна плата – 4724 грн., інші види доходів – 31014 грн.
У власності декларанта є квартира загальною площею 74,5 кв.м., у користуванні земельна ділянка загальною площею 6800 кв.м.
У власності декларанта є легковий автомобіль ВАЗ 211540, 1596 см.куб, 2011 року випуску.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення в газеті, на веб-сайт

по Саджавській сільській раді

Заліський Василь Васильович, сільський голова Саджавської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта: дружина – Соловей Г.Б., дочка – Заліська Н.В., дочка – Заліська М.В.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 44516 грн., зокрема, заробітна плата 44516 грн. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї - 38873 грн.,
з них інші види доходів – 6933 грн., заробітна плата – 31940 грн.
У власності декларанта є квартира 1/3 загальною площею 51,6 м.кв.
У власності членів сім’ї декларанта є житловий будинок загальною площею 67,5 м.кв.,
у користуванні земельні ділянки загальною площею 6200 м.кв., пай 7800 м.кв.

Надрага Надія Тарасівна, секретар Саджавської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта: чоловік – Михайлишин Б.Д.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 71291 грн., зокрема, заробітна плата 68144 грн., пенсія – 3147 грн. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї - 64931 грн., з них інші види доходів (пенсія) – 12588 грн., зарплата – 52343 грн.
У власності декларанта є земельні ділянки загальною площею 10540 м.кв., пай 7785 м.кв., житлові будинки – 65,0 м.кв. і 79,8 м.кв.
У власності членів сім’ї декларанта є квартира загальною площею 19,00 м.кв.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення в газеті, на веб-сайт

по Солотвинській селищній раді

Боднарчук Роман Степанович, голова Солотвинської селищної ради.

Члени сім’ї декларанта: дружина- Боднарчук Г.М., дочка- Боднарчук В.Р., син – Боднарчук Т.Р.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 56866грн., , зокрема, заробітна плата- 56866 грн. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї декларанта – 52251 грн.
У власності членів сім’ї декларанта є земельна ділянка розміром 1008 кв.м., яка знаходиться в смт. Богородчани. Транспортні засоби, що перебувають у власності декларанта- CHEVROLET AVEO, 2006 року випуску, транспортні засоби, що перебувають у власності членів сім’ї – SSANGYONG Korando, 2011 року випуску.


Тютюнник Наталія Валеріївна, секретар Солотвинської селищної ради.
Члени сім’ї декларанта: чоловік- Приймак Іван Михайлович, син- Курпіль Назар Васильович, 2010 р.н.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 48719 грн., зокрема, заробітна плата – 48719; Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї декларанта – 18090 грн.
У власності декларанта є квартира площею 75,3 м.кв., яка знаходиться у м. Івано-Франківську.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення в газеті, на веб-сайт

по Старобогородчанській сільській раді ОТГ

Здерка Ярослав Михайлович, сільський голова
Старобогородчанської сільської ради ОТГ.

Члени сім’ї декларанта: дружина – Гринів М.В..
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить: 134100 грн., в тому числі, заробітна плата (нарахована) – 132239 грн., інші види доходів декларанта – 1871 грн. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 17744 грн., в тому числі, заробітна плата (нарахована) – 12237 грн., допомога по безробіттю – 5507 грн.
У власності декларанта є житловий будинок площею 41 кв.м, гараж – 24 кв.м., земельні ділянки – 32300 кв.м, у членів сім’ї житловий будинок – 41кв.м, земельні ділянки – 6000 кв.м. Транспортні засоби, які перебувають у власності декларанта: ВАЗ-21150, 1499см.куб., 2005р.в..

Сільський голова Ярослав Здерка

Долотко Ірина Степанівна, секретар
Старобогородчанської сільської ради ОТГ.

Члени сім’ї декларанта: мати – Долотко Ю.В..
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить: 76640 грн., в тому числі, заробітна плата (нарахована) – 76440 грн., інші види доходів декларанта – 200 грн.. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 24703 грн., в тому числі, інші види доходів декларанта (пенсія, субсидія) – 24703 грн..
У власності декларанта є житловий будинок площею 67,9 кв.м,, земельні ділянки – 4916 кв.м,

Лесів Іван Миколайович, заступник сільського голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ.

Члени сім’ї декларанта: дружина – Лесів Т.В., дочка – Лесів Х.І.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить: 58539 грн., в тому числі, заробітна плата (нарахована) – 48049 грн., інші види доходів декларанта – 10490 грн. (субсидія - 9263грн., земельний пай - 1227грн.) Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 46866 грн., з них – інші види доходів членів сім’ї (стипендія) – 9988 грн.
У власності декларанта є житловий будинок площею 80,7 кв.м, гараж – 38,2 кв.м., інше нерухоме майно – 88,7 кв.м., земельні ділянки – 16259 кв.м, у членів сім’ї інше нерухоме майно – 24,6кв.м, земельні ділянки – 10865 кв.м. Транспортні засоби, які перебувають у власності декларанта: МЕРСЕДЕС VІТО-108cdi, 2148см.куб., 1999р.в., автопричіп «турист», 2005р.в., членів сім’ї: ВАЗ-2101, 1972р.в.

Заступник сільського голови Іван Лесів


Тимків Ганна Ярославівна, заступник сільського голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ.

Члени сім’ї декларанта: чоловік – Тимків М.М., дочка – Тимків Л.М.,
син – Тимків М.М.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить: 63650 грн., в тому числі, заробітна плата (нарахована) – 49070 грн., інші види доходів декларанта (допомога при народженні дитини) – 14580 грн.. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 76694 грн., в тому числі, заробітна плата (нарахована) – 58727грн., інші види доходів членів сім’ї – 17967 грн., з них - 14052грн. - субсидія, 3915грн. - путівка в табір.
У власності декларанта є житловий будинок площею 66,6 кв.м, інше нерухоме майно – 110,7 кв.м., земельні ділянки – 500 кв.м, у членів сім’ї земельні ділянки – 2500 кв.м.. Транспортні засоби, які перебувають у власності декларанта: ВАЗ-2101, 1300см.куб., 1978р.в., членів сім’ї: МЕРСЕДЕС VІТО-108, 2300 см.куб., 1997р.в..

 

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Старунській сільській раді

 

МОСЮК Іван Васильович, Старунський сільський голова
Члени сім’ї декларанта: син – Мосюк М.І., син – Мосюк Н.І., син – Мосюк М.І.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 73106 грн.
зокрема заробітна плата – 61834 грн., інші види доходів – 11272 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї декларанта становить – 52477 грн.
У власності (користуванні) декларанта є житловий будинок загальна площа –87.8 м.кв., земельна ділянка - 13468 м.кв. Транспортні засоби, що перебувають у власності декларанта ВАЗ 21150 – 2005 р.в.


ХІМЧАК Олександра Іванівна, секретар виконкому Старунської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта – чоловік - Хімчак В.М., дочка – Хімчак М.В.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 64477 грн. зокрема заробітна плата – 42276.51 грн., інші види доходів – 22201 грн., з них 3200грн. - пенсія, 12000 - кошти кредиту, 7000грн – кошти виплачені за договором недержавного пенсійного страхування, 3200грн. – пенсія.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї декларанта становить – 25655 грн., з них 7275.16грн. – субсидія.
У користуванні сім’ї декларанта – земельна ділянка становить 9390 кв.м.
У користуванні сім’ї декларанта є житловий будинок загальна площа якого становить – 180 кв.м.
Фінансові зобов’язання 1357 грн.


Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання
на оприлюднення на веб-сайт

по Хмелівській сільській раді


КУБІРКА Наталія Михайлівна, Хмелівській сільський голова.
Члени сім’ї декларанта: чоловік – Кубірка М.В.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 94715грн., зокрема,
заробітна плата – 86665 грн., матеріальна допомога - 2909 грн., інші види доходів – 5141грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 9005грн. зокрема заробітна плата – 8898грн., допомога по безробіттю – 107 грн
У власності декларанта є земельна ділянка загальною площею 16400 кв.м., житловий будинок – площею - 100 кв.м., інше нерухоме майно – 84 кв.м..
У власності членів сім’ї квартира площею – 76.2 кв.м


КУЛЬЧАК Богдан Іванович, секретар Хмелівської сільської ради.
Члени сім’ї декларанта: дружина – Кульчак Г.Я., син – Кульчак М.Б., дочка – Кульчак С.Б.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 16137 грн., зокрема,
заробітна плата - 16137 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 43724 грн., з них заробітна плата-18231 грн., допомога по безробіттю-1874 грн., інші види доходу - 23619
У власності декларанта є земельні ділянки загальною площею 1600 м.кв., житловий будинок площею 40 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік , для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Яблунсьцій сільській раді


СУЛЬЖИК Тетяна Ярославівна, Яблунський сільський голова.
Члени сімיִї декларанта: чоловік- Сульжик В.О.
Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 70189,00 грн.,
зокрема заробітна плата – 70189,00 грн.,
Загальна сума сукупного доходу членів сімיִї - 138000,00 грн., з них дохід
від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності
- 138000,00 грн.
У власності (користуванні ) декларанта є земельна ділянка площею
998 кв.м, квартира- 30,3 кв.м.
У власності (користуванні ) членів сім'ї декларанта є земельна ділянка
загальною площею 3000 кв. м.
Транспортні засоби, що перебувають у власності (користуванні) членів
сімיִї декларанта: легкові автомобілі-SSANG YONG REXTON 2700 см куб.,2008 р.в
автомобілі вантажні (спеціальні): CITROEN JUMPY 1900 см куб.,CITROEN JAMPY
1900 см куб.,FIAT DUKATO 2300 см куб.,FIAT DOBLO 1900 см куб.,
HYNDAI H-1 2500 см куб., HYNDAI H-1 2500см куб., MAN 18/430 11500 см куб., MERSEDES BENZ 1617- 6000 см куб., RENAULT PREMIUM 11000 см куб.,
МАЗ 6422-15430 см куб.
інші транспортні засоби: напівпричіп KELBERG, KEMPF SKM 34/3, причіп BORO
BRS LPG 2.

САВІЦЬКА Лариса Миколаївна, секретар Яблунської сільської ради
Члени сім'ї декларанта: чоловік - Cавіцький Ігор Іванович, син - Савіцький Василь Ігорович. Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 66993 грн.,
зокрема, заробітна плата – 66993 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім'ї: син Савіцький Василь Ігорович- інші види доходів 4200,00 грн.
У власності (користуванні ) декларанта є земельна ділянка площею
4300 кв.м.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік , для подання на оприлюднення на веб-сайт

по Горохолинській сільській раді

Середюк Ярослав Михайлович, Горохолинський сільський голова.

Члени сім’ї декларанта: дружина – Середюк Н.І.
дочка – Середюк І.Я.

Загальна сума доходу становить 80011,20грн.
в тому числі :
- заробітна плата декларанта –7712,63грн.;
- інші види доходів декларанта – 34266,28 грн.;
- членів сім’ї - 38032,29 грн.

У власності дружини є житловий будинок загальною площею 164 кв.м., земельна ділянка площею 8500 кв.м.

У декларанта по дорученню є атомобіль ВАЗ -21012 1,2 куб. см. 1985 р.в.


Гедзик Надія Петрівна, секретар Горохолинської сільської ради
Члени сім’ї декларанта: чоловік - Гедзик Б. В.
Син – Гедзик Т.Б.
Загальна сума доходу становить 70874,58рн.
в тому числі :
- заробітна плата декларанта – 42620,44грн.;
- інші види доходів декларанта 4002,62 грн.;
- членів сім’ї - 24251,52 грн.
У користування декларантає земельна ділянка площею 30904кв. м.
У власності чоловіка є земельна ділянка площею 3437 кв.м., легковий атомобіль CITROENIGUMPY 2000 р.в.

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на

оприлюднення на веб-сайт по Глибівській сільській раді

ЛУНІВ Надія Василівна, Глибівський сільський голова.

Члени сім'ї декларанта : Чоловік Лунів В.В.

Загальна сума доходу декларанта становить – 41190грн ; зокрема

заробітна плата – 16531 грн; матеріальна допомога –1404 грн, пенсія -20080грн,

дивіденди -3175 грн

Загальна сума доходу членів сім»ї декларанта - 54865 грн

У власності декларанта є житловий будинок загальною площею 50,6 кв.м ;

частина квартира площею -18 кв.м., земельна ділянка – 800 кв.м .,

Легковий автомобіль Фольксфаген Пасат 1990р.н,Міцубіші Галант -1996 р.н.,

Сума коштів на рахунках у банках 19280 грн.

У власності членів сім'ї декларанта є : земельна ділянка загальною площею

19200 кв.м., житловий будинок загальною площею 234 кв.м.,

- гараж

- легковий автомобіль іж-комбі 21-350 1997 р.

 

ГАВРИЛЮК Любов Євстахіївна секретар Глибівської сільської ради

Члени сім'ї декларанта : Чоловік В.С, дочка Гаврилюк С.В.

Загальна сума доходу декларанта становить – 58390 грн ; зокрема

заробітна плата – 39561грн; матеріальна допомога – 1886.00 грн, дохід від

передачі в оренду майна -1326 грн. інші види доходів -15617 грн.

Загальна сума доходу членів сім»ї декларанта - 10785 грн

У власності декларанта є житловий будинок загальною площею 117 кв.м ;

земельна ділянка – 12700 кв.м .

У власності членів сім'ї декларанта є частина квартири загальною площею –

9 кв.м .

Відомості, зазначені в деклараціях за 2015 рік, для подання на

оприлюднення на веб-сайт по Міжгірській сільській раді

Стефінів Василь Михайлович, Міжгірський сільський голова.

Члени сім′ї декларанта: дружина – Стефінів О.М.,

дочка – Стефінів Н.В.

дочка – Стефінів О.В.

Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 5595 грн.,

зокрема заробітна плата - 5595 грн. Загальна сума доходу членів

сім′ї становить 14728 грн., в тому числі інші види доходів – 14728

грн.

У власності (користуванні ) декларанта є житловий будинок

загальною площею 114 кв.м., земельні ділянки – 1400 кв.м.

У власності членів сім’ї декларана є легковий автомобіль ЗАЗ

110307, 1200 см³, 2003 року випуску.

Іванишин Ольга Миронівна, секретар Міжгірської сільської ради.

Члени сім′ї декларанта: чоловік – Іванишин О.М.

дочка – Іванишин Х.В.

син – Іванишин С.В.

Загальна сума сукупного доходу декларанта становить 56860 грн.,

зокрема заробітна плата - 43105 грн., інші види доходів – 13755 грн.

Загальна сума доходу членів сім′ї становить 66534 грн., в тому

числі заробітна плата – 61198 грн., матеріальна допомога – 5336 грн.

У власності (користуванні ) членів сім’ї декларанта є

житловий будинок загальною площею 153 кв.м., земельні ділянки –

3978 кв.м.

Добровільне страхування декларанта – 195 грн.

Погашення основної суми позики декларанта – 1744 грн.,

погашення суми процентів за позикою – 3 грн

Погашення основної суми позики членів сім’ї декларанта – 12152

грн., погашення суми процентів за позикою – 291 грн

Державною фіскальною службою України у зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України Законом України від 24 грудня 2015 року "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" повідомлено про окремі особливості перерахування у 2016 році коштів на додаткові електронні рахунки, відкриті суб’єктами спеціального режиму оподаткування в сільському господарстві.

 Ігор СЕМКІВ  

Семків Ігор Романович

Громадянин України, народився 28.02.1983 р., освіта вища, безпартійний, Тисменицька міжрайонна державна фінансова інспекція, Головний державний фінансовий інспектор, місце проживання: с.Глибока, Богородчанський р-н, Івано--Франківська обл., від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина»

 Pavlushynskij  

Павлушинський Юрій Миколайович

Громадянин України, народився 06.03.1970 р., освіта вища, безпартійний, Богородчанська центральна районна лікарня, Заступник головного лікаря, місце проживання: с.Старі Богородчани, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл., від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина»

Дочірні категорії

Більше новин

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Увага коронавірус!

27-02-2020 Новини

Увага коронавірус!

Цьогоріч світ сколихнула недуга з новим штамом вірусу - коронавірус 2019.Незважаючи на паніку в ЗМІ, ми закликаємо всіх до спокою!Для нас з вами нічого не змінилося, основними в боротьбі з...

День пам'яті та примирення

08-05-2020 Новини

День пам'яті та примирення

Щорічно 8 і 9 травня, починаючи з 2005 року, відзначають День пам'яті та примирення присвячений пам'яті жертв Другої світової війни та примиренню між країнами-учасниками.

Відбулась тридцята (позачергова) сесія районної ради

03-06-2020 Новини

Відбулась тридцята (позачергова) сесія районної ради

3 червня під головуванням голови районної ради Михайла Головчука відбулася тридцята (позачергова) сесія районної ради. В роботі позачергового засідання взяли участь 28 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Дмитро...

Висловлюємо співчуття депутату районної ради Тарасу Конечному з приводу смерті матері

12-06-2020 Новини

Висловлюємо співчуття депутату районної ради Тарасу Конечному з приводу смерті матері

Шановний Тарасе Юліановичу! Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Вашої матері.

23 травня – День Героїв. Свято на честь українських вояків - борців за волю України

22-05-2020 Новини

23 травня – День Героїв. Свято на честь українських вояків - борців за волю України

23 травня – день пам’яті українців, які боролись за вільну й незалежну Україну. Це – свято величі духу українських воїнів: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманщини, січових стрільців, вояків Армії УНР...

Міністерство розвитку громад та територій України запрошує до участі у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування” 2020

30-04-2020 Новини

Міністерство розвитку громад та територій України запрошує до участі у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування” 2020

Конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування” 2020 року проводиться згідно з наказом Мінрегіону від 09.04.2020 року № 83 (Положення про Конкурс https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0419-14) 

Розпорядження про скликання тридцять другої (позачергової) сесії районної ради сьомого демократичного скликання

08-07-2020 Новини

Відповідно до частини 7 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території...

ІНФОРМАЦІЯ про стан розгляду звернень громадян Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури за 12 місяців 2019 року

20-02-2020 Новини

Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури приділяється значна увага своєчасному та повному розгляду звернень громадян. В своїй роботі щодо розгляду звернень та проведення за ними перевірки Богородчанський відділ керується Законом України «Про...

НЕ СЕРЕД НАС, ТА РАЗОМ З НАМИ В СЕРЦЯХ, У ПАМ’ЯТІ, В ДУМКАХ

20-02-2020 Новини

НЕ СЕРЕД НАС, ТА РАЗОМ З НАМИ В СЕРЦЯХ, У ПАМ’ЯТІ, В ДУМКАХ

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які...

Розпорядження про скликання тридцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого демократичного скликання

02-06-2020 Новини

Відповідно до частини 7 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території...

Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

30-04-2020 Новини

Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов від імені усіх Членів Асоціації звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням ветувати Закон України N2653...

Безпека та відповідальність: Інструкція від МЗС України та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону

22-03-2020 Новини

Кожен громадянин України, який повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти необхідні контрольні процедури при перетині кордону. Не менш важливо уважно стежити за станом свого здоров’я, адже...

Найбільше переглядів

minreg bud

decentralizacia

Портал з управління знаннями